دوربین مداربسته آنالوگ دام های لوک مدل از دمای عملیاتی -40 تا 60 درجه سانتی گراد و ورودی برق 12 ولت از نوع DC بهره می برد که به خوبی کار می کند.این دوربین مداربسته دام دارای قابلیت های DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W بوده و از سیستم سیگنال PAL / NTSC برخوردار است. دوربین مداربسته آنالوگ دام های لوک در اندازه 130×143 mm و با وزن 630 گرم تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. این دوربین مداربسته آنالوگ دام مجهز به سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ بوده و دارای لنز M12 با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm می باشد و دید در شب را تا شعاع 40 متر پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته آنالوگ دام های لوک دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) می باشد و از استاندارد امنیتی IP66 برخوردار است که برای جلوگیری از ورود آب و گرد غبار به داخل بدنه دوربین مقاوم می باشد.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1152 |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 130×143 mm |
| وزن | 630 گرم |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 32 کانال |
| ورودی صدا | 1 کانال ورودی / 1 کانال خروجی |
| کیفیت ضبط تصاویر | 4K |
| پشتیبانی هارد دیسک | 8xSata HDD |
| Alarm Input | تعداد 16 کانال |
| Alarm Output | تعداد 6 کانال |
| پورت USB 2.0 | تعداد 2 |
| پورت USB 3.0 | تعداد 2 |
| پهنای باند ورودی | 320مگابیت در ثانیه |
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| مصرف برق | 5.2 وات |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66/IK10 |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.