دوربین مداربسته مینی بولت داهوا مدل یک دوربین مداربسته مینی بولت در اندازه 180*70*70 mm و با وزن 0.41 kg بوده و تصاویر را با رزولوشن 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) ارائه و با کدک های H.265+، H.265، H.264+ و H.264 فشرده سازی می نماید. این دوربین مداربسته بولت تحت شبکه از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره برده است. سیستم دید در شب این محصول دید تا فاصله 40 متری را در شب پشتیبانی می نماید. توان مصرفی این محصول 6 وات بوده و از قابلیت DNR (کاهنده نویز دیجیتالی)، قابلیت (تغذیه برق از طریق کابل شبکه) و قابلیت WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط دو سنسور CCD) نیز بهره می برد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 6 وات |
| ویژگی های دوربین مداربسته داهوا | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 180*70*70 mm |
| وزن | 0.41 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.