در انبار موجود نمی باشد
IP Box دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD2820F
دوربین مدار بسته صنعتی از رایج ترین نوع دوربینها می باشد به این دوربینها باکس نیز گفته می شود از خصوصیات مهم دوربین ها قابلیت اضافه نمودن انواع لنز از نوع ثابت ، لنز وری فوکال با فاصله کانونی متغیر و لنز زوم می باشد که هر کدام از این لنزها با توجه به فواصلی که تحت پوشش قرار می دهند و همچنین شرایط نوری متفاوت به دسته بندی های گوناگون تقسیم بندی می شوند. در کارخانجات صنعتی یا در محل ها یا مراحلی از کار که حضور فیزیکی انسان خطرناک،دشوار یا حتی غیر ممکن است از این دوربین های مداربسته بهره گرفته می شود. در کارخانجاتی مثل کارخانجات شیمیایی یا نیروگاه های هسته ای و در مراکز صنعتی استفاده از دوربین های مداربسته باکس رواج زیادی دارد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2160*3840 پیکسل (8 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 15 fps |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| اندازه | 99.2*106 mm |
| وزن | 0.5 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.