در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام عموما کاربردهای غیر صنعتی دارند. بدنه این دوربین ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد بنابراین از آنها در محیطهای اداری، تجاری یا مسکونی استفاده می شوند.این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند.
| Package وزن | 1.200kg |
|---|---|
| Package Size | 10cm x 14cm x 10cm |
| هایک ویژن IP IR دام دوربین مداربسته Technology | Infrared |
| IR Distance(m) | 30M |
| توان ورودی(V) | 12V |
| توان مصرفی(W) | 5w |
| Sensor برند | SONY |
| Sensor | CMOS |
| Alarm Action | Local Alarm |
| Ships From | China |
| ابعادs | 1*2*3 میلی متر |
| Special Features | IR دوربین مداربسته |
| Connectivity | IP/شبکه Wired |
| پشتیبانی شده Mobile Systems | iPhone OS,Android |
| پشتیبانی شده Operating Systems | Windows 98,Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Mac os,Windows 8 |
| فشرده سازی فیلم Format | H.264 |
| Minimum Illumination(Lux) | 0.001 |
| High Definition | 2688*1520 مگاپیکسل رزولوشن |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| Style | دام دوربین مداربسته |
| Model Number | DS-2CD2732F-IS |
| Lens ( میلی متر) | 2.8-12 میلی متر |
| is_customized | Yes |
| Technology | TI DaVinci Series DSP |
| فاصله کانونی | 2.8-12 میلی متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.