بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
| پیکسل های موثر | 2688(H) x1520(V) |
|---|---|
| RAM/ROM | 256MB/16MB |
| Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.1Lux/F1.4(Color), 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 30m(98ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/ دستی |
| IR LEDs | 2 |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1296×732 |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 40 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 75.4×230.8×152.8 mm |
| وزن | 560 گرم |
| جنس بدنه | فلز |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.