در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام های لوک مدل با وزنی برابر 0.53 kg و در اندازه 130.7×101.7 mm ساخته شده و در بازار دوربین مداربسته با بدنه ی مقاوم از جنس ABS و آلیاژ آلومینیوم عرضه می گردد. این دوربین مداربسته اسپید دام دارای شیار کارت حافظه SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت بوده و از سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ بهره می برد. این دوربین مداربسته اسپید دام Hilook از ورودی برق 12 ولت از نوع DC با قابلیت و استاندارد 802.3 at بهره می برد که در دمای عملیاتی -20 تا +60 درجه سانتیگراد به خوبی می تواند کار کند. دوربین مداربسته اسپید دام Hilook مدل از لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm برخوردار است و در تاریکی شب دید را تا شعاع 20 متر پشتیبانی می کند. این محصول از فرمت فشرده سازی فیلم با کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 و فرمت فشرده سازی صدا با کدک های G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/ MP2L2/ PCM بهره می برد. این دوربین مداربسته اسپید دام دارای قابلیت های Day & Night, WDR, HLC/BLC/3D DNR/Regional Exposure بوده و از زوم 4 برابر اپتیکال و 16 برابر دیجیتال برخوردار است. این دوربین مداربسته اسپید دام مدل دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل 1920×1080 پیکسل بوده که تصاویر ثبت شده را با وضوح بالایی به نمایش می گذارد. استاندارد امنیتی IP66 و IK10 در این مدل از ویژگی های مهم آن است که در برابر ضربه و گرد و غبار مقاومت بالایی دارد و به راحتی قابل جا به جا شدن می باشد. همچنین این دوربین مداربسته با قابلیت چرخش 360 درجه و حالت گردشی امکان ثبت تصاویر رد هر زاویه را دارد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 20 متر |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F2.7 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3 at |
| دمای عملیاتی | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | Day & Night, WDR, HLC/BLC/3D DNR/Regional Exposure |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه | 130.7×101.7 mm |
| وزن | 0.53 kg |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| استاندارد امنیتی | IP66, IK10 |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.