در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام های لوک مدل دارای سنسور CMOS به قطر سنسور 1/2.8 اینچ بوده و از رزولوشن 2 مگاپیکسل 1920×1080 پیکسل برخوردار است که تصاویری با وضوح بالایی را به نمایش می گذارد. این دوربین مداربسته اسپید دام مجهز شده به یک لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm و از محدوده دیافراگم F2.0 تا F2.4 بهره می برد که دید در شب را تا شعاع 10 متر پشتیبانی می کند و در تاریکی تمامی اجسام و تصاویر را با روشنایی بالایی به وسیله مادون قرمز تعبیه شده در آن به نمایش می گذارد. این دوربین مداربسته اسپید دام Hilook از شیار کارت حافظه SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت برخوردار است و از سیگنال SystemPAL و NTSC پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته اسپید دام مدل با کدک های H.265/H.264/MJPEG تصاویر را فشرده سازی می کند و با کدک های G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/ MP2L2 صدا را فشرده سازی می کند. این محصول دارای ورودی برق 12 ولت از نوع DC بوده که به خوبی می تواند در این دما کار کند. این دوربین مداربسته اسپید دام Hilook مدل دارای قابلیت های Day & Night, WDR, HLC/BLC/3D DNR/Regional Exposure بوده و از قابلیت چرخش 360 درجه نیز بهره می برد و از زوم اپتیکال 4X و زوم دیجیتال 16X برخوردار است. این دوربین مداربسته از نوع اسپید دام در اندازه 183×133 mm و با وزن 0.9 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس ABS و آلیاژ آلومینیوم عرضه می گردد که مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته است.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 10 متر |
| محدوده دیافراگم | F2.0 تا F2.4 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265/H.264/MJPEG |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3 at |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | Day & Night, WDR, HLC/BLC/3D DNR/Regional Exposure |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه | 183×133 mm |
| وزن | 0.9 kg |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| ویژگی ها | تشکیل فیلم پانوراما توسط 3 لنز |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.