دستگاه ان وی آرهای لوک مدل دارای ولتاژ منبع تغذیه 100 تا 240 ولت AC و توان مصرفی 15 وات می باشد و با پهنای باند 80 مگابایت بر ثانیه قادر به انتقال داده ها می باشد. این محصول در اندازه 385× 315× 52 mm و با وزن 3 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم و کیفیت عالی به فروش می رسد. این دستگاه ان وی آر دارای 8 کانال ورودی دستگاه بوده و از دوربین های HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS پشتیبانی می کند. دستگاه ان وی آر های لوک از دمای محیط -10 تا +55 درجه سانتی گراد و پروتکل های شبکه TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS ,iSCSI, UPnP™, HTTPS بهره می برد. دستگاه ان وی آر مدل NVR-
208MH-C/8P دارای 2 هارد دیسک HDD با رابط SATA با حداکثر ظرفیت 6 ترابایت می باشد و از خروجی فیلم HDMI، VGA و فرمت ذخیره سازی فیلم H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 بهره می برد.
| اندازه | 48*240*315 mm |
|---|---|
| وزن | 3 kg |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | 15 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 8MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1200*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1200*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پهنای باند ورودی | 40مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 80مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| حداکثر ترانک به صورت پایه | تعداد 52 |
| حداکثر ترانک با 3 KX-NS320 | تعداد 142 |
| حداکثر خطوط داخلی به صورت پایه | تعداد 72 |
| حداکثر خطوط داخلی با 3 KX-NS320 | تعداد 192 |
| اندازه دستگاه | 3165× 315× 52 mm |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته های | HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS |
| حداکثر ظرفیت هارد دیسک | 6 ترابایت |
| خروجی فیلم | HDMI، VGA |
| وضوح ویدیوهای ضبط شده | 1040P @ 720P |
| فرمت ذخیره سازی فیلم | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رابط | ۱xUSB 2.0 , 1xUSB 3.0 ,1xRJ45 10M/100M |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC |
| پهنای باند | 160 مگابایت بر ثانیه |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.