بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | 1/2.9 اینجی از نوع CMOS |
| رزولوشن | 1296×732 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| حداقل نور | 0.06 لوکس |
| چراغ LED مادون قرمز | 2 عدد |
| قابلیت روز و شب | ICR |
| قابلیت دید در شب | تا برد 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| پروتکل شبکه | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; v4/v6; QoS; UPnP;NTP; Bonjour; 802.1x; Multicast; ICMP; IGMP; SNMP |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 (10/100Base-T) Port |
| منبع تغذیه | پشتیبانی از با ولتاژ 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 165x62x58 mm |
| وزن | 400 گرم |
| سایر مشخصات | WDR |
| نوع اتصال | باسیم (BNC) |
| توان برق مصرفی | 6 وات |
| فشرده سازی ویدئویی از کدک | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| پورت شبکه | ( 1x( RJ-45 (10/100Base-Tfnki |
| بدنه | فلزی |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 20 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.