| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| اندازه | 260x222x45 mm |
| وزن | 1.2 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل 2688×1520 |
| لنز | Motorized(-ZS) |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 20 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, Qos, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, RTCP |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| ظرفیت هارد سیگیت | 8 ترابایت |
| نوع رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256 مگابایت |
| سایز هد | 3.5 اینچ |
| سرعت چرخش | 7200 دور در دقیقه |
| سرعت انتقال داده ها حداکثر | 180 مگابایت بر ثانیه |
| میانگین زمان بین خطا ها | 1 میلیون ساعت |
| سایر امکانات | قابلیت ضبط ویدئو به صورت همزمان از 64 دوربین |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| ورودی دوربین ها | 16 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 2 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A ،CVI ،CVBS ،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین ها | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 1080p lite/ 720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.