در انبار موجود نمی باشد
دستگاه DVR که مخفف (دیجیتال Video Recorder) می باشد دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسکها ذخیره میکند که با در نظر داشتن افزایش ظرفیت و کاهش قیمت این نوع از حافظه ها، امروزه سیستم های DVR توانایی ضبط زمان بیشتری از تصاویر را در مقایسه با ضبط کننده های آنالوگ (VCR) که امکان ذخیره تصاویر بر روی کاستهای ویدئویی را داشتند ، را فراهم می آورند.
| ابعادs | 380 × 320 × 4 8 میلی متر |
|---|---|
| وزن هایک ویژن توربو اچ دی DVR | ≤2 kg |
| Audio Input | 4-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 16-ch,BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω)connection |
| Support AHD input | 720P/25Hz, 720P/30Hz |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | 4-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه-10 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 3MP/1080P/720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 16-ch |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P,DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS,ONVIF |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| پروتکل شبکه | 1; 10M / 100M / 1000M self-adaptive کابل شبکه interface |
| رابط یو اس بی | 1 USB 2.0 Interface & 1 USB 3.0 Interface |
| توان ورودی | 12V DC |
| مصرف برق | ≤ 20W |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.