دی وی آرهای با 4 ورودی تصویر را دی وی آر 4 کانال (DVR 4CH) می نامند. به همین ترتیب تعداد کانال ها می تواند 8 ، 16 و 32 باشد. دی وی آر های رایج در بازار از 32 فراتر نمی روند. اینها استاندارد های ورودی تصاویر هستند گرچه ممکن است برخی از شرکت ها خصوصا شرکت های چینی تعداد ورودی های متفاوتی برای محصولات خود در نظر بگیرند. دی وی آر ها شامل تعداد محدودی ورودی و خروجی تصویر و صدا هستند و همین محدودیت تعداد ورودی ها آنها را دسته بندی کرده است.
| ابعادs | 380 × 290 × 48 میلی متر |
|---|---|
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR وزن | ≤ 2 kg |
| Audio Input | 1-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 16-ch BNC interface |
| Support AHD input | 720P/25Hz, 720P/30Hz, |
| support HDCVI input | 720P/25Hz, 720P/30Hz, |
| IP Video Input | 2-ch تا 2مگاپیکسلرزولوشن |
| رابط ورودی ویدئو | BNC |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | RCA |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| HDMI/VGA Output | 1920 × 1080 / 60 Hz,1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه ~ 4 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ |
| Synchronous Playback | 16-ch |
| Remote connections | 128 |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| توان ورودی | 12V DC |
| مصرف برق | ≤ 20W(without hard disks) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.