دستگاه DVR که مخفف (دیجیتال Video Recorder) می باشد دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسکها ذخیره میکند که با در نظر داشتن افزایش ظرفیت و کاهش قیمت این نوع از حافظه ها، امروزه سیستم های DVR توانایی ضبط زمان بیشتری از تصاویر را در مقایسه با ضبط کننده های آنالوگ (VCR) که امکان ذخیره تصاویر بر روی کاستهای ویدئویی را داشتند ، را فراهم می آورند.
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR Chassis | 1U chassis |
|---|---|
| ابعادs | 260 × 222 × 45 میلی متر |
| وزن | 1 Kg (2.2 lb) (without hard disks |
| فشرده سازی فیلم | H.264 |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 8-ch BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω) |
| IP Video Input | 2-ch (تا 10-ch) تا 2مگاپیکسلرزولوشن |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) (using audio input) |
| رزولوشن ضبط تصویر | |
| Main stream | 720P / WD1 / 4CIF / VGA / CIF |
| Sub-stream | 4CIF (non-real-time) |
| فریم ریت | 1/16 fps ~ Real time فریم ریت |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه ~ 4 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 8-ch |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, EZVIZ Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| پروتکل شبکه | 1; 10M / 100M self-adaptive کابل شبکه interface |
| رابط یو اس بی | 2 USB 2.0 Interfaces |
| توان ورودی | 12V DC |
| مصرف برق | ≤ 12W(without hard disks) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.