در انبار موجود نمی باشد
DVR دستگاهی است که تصاویر آنالوگ را از دوربین دریافت کرده و پس از تبدیل آنها به اطلاعات دیجیتال آنها را ضبط میکند. معمولترین حافظه مورد استفاده در این دستگاهها هارد دیسکهای معمولی هستند. این دستگاه با توجه به نوع قابلیت نصب تعداد مختلفی هارد دیسک را دارند.
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR Model | DS-7204HQHI-F1-N |
|---|---|
| Chassis | Standalone 1U chassis |
| ابعادs | 315 × 242 × 45 میلی متر |
| وزن | ≤2 kg |
| Audio Input | 1-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 4-ch,BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω)connection |
| Support AHD input | 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| support HDCVI input | 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| IP Video Input | 1-ch تا 2مگاپیکسلرزولوشن |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) (using audio input) |
| HDMI/VGA Output | 1920 × 1080 / 60 Hz,1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه-6 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 1080P/1080P(lite)/ 720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 4-ch |
| Remote connections | 128 |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP,Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS,ONVIF |
| پروتکل شبکه | 1; 10M / 100M self-adaptive کابل شبکه interface |
| رابط یو اس بی | 2 USB 2.0 Interfaces |
| Serial Interface | 1; standard RS-485 serial interface, half-duplex |
| توان ورودی | 12V DC |
| مصرف برق | ≤ 15W |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.