در انبار موجود نمی باشد
IP IR دام دوربین مداربسته هایک ویژن 2CD2742FWD-IZS
دوربین مداربسته دام معمولأ جذاب تر و کوچکتر از دوربین های صنعتی می باشند از این رو بسیاری از شرکت ها و مؤسسات ترجیح می دهند از این نوع دوربین در ساختمان خود استفاده کنند. دوربین های سقفی اغلب در مکان هایی استفاده می شوند که شما نمی خواهید افراد بدانند دوربین کدام جهت را از نظر می گذراند. دوربین های سقفی می توانند یک سرپوش دودی و یا بدنه درونی سیاه رنگ داشته باشند تا مشکل بتوان تشخیص داد که لنز به کدام جهت اشاره می کند. دوربین های دام معمولأ با یک لنز با فاصله کانونی ثابت و یا یک لنز با فاصله کانونی متغیر ساخته میشوند. از این دوربین ها معمولاً در سیستم های حفاظتی و مراقبتی در رستوران ها و لابی هتل ها استفاده می شود و این بدین خاطر است که دوربین های دام به نسبت ظاهر شیک و زیبایی که دارند و در راستای هدف حفظ زیبایی ساختمان می توانند به خوبی با محیط اطرافشان در هم آمیزند و هماهنگ شوند. هم چنین از آن ها در انبار کالا و مغازه ها و محیط های تجاری و بازرگانی نیز استفاده می شوند.
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | Motorized |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل (2304×1536) |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 60 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 72x80x212.8 mm |
| وزن | 0.685 kg |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| ظرفیت رم | 128 مگابایت |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 12 mm |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| برق مصرفی | 12.95 وات |
| فرمت ویدئویی | H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حاقظه | Micro SD حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, IPv4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTPFilter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.