در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه که می تواند تصاویر را از طریق شبکه داخلی و یا اینترنت به هر کجا در همان زمان ارسال کند دوربینی است که تحت شبکه های کامپیوتری کار می نماید. دوربین های مداربسته برای حفاظت از انواع مکان ها و ذخیره اطلاعات و تصاویر بر روی یک حافظه هستند ولی با استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه (تحت شبکه) شما می توانید از طریق اینترنت از هر جای دنیا کارخانه، خط تولید، اداره، سازمان، کارگاه، خانه و یا هر مکانی را که می خواهید، نظارت کنید.
| نوع دوربین مداربسته | دام دوربین تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور تصویر | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| حداقل روشنایی | 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Shutter time | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Lens | 2.8 میلی متر, 4 میلی متر, 6 میلی متر @ F2.0 |
| ماونت لنز | M12 |
| Day& Night | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| طیف گسترده ای پویا | 120 dB |
| کاهش نویز دیجیتال | 3D DNR |
| Audio | 1-ch 3.5 میلی متر audio in (Mic in/Line in)/out interface (-S model) |
| پروتکل ارتباطی | 1 RJ45 10M / 100M کابل شبکه interface |
| Alarm | 1x alarm I/O *only for –S models |
| On-board ذخیره سازی | Built-in Micro SD/SDHC/SDXC slot, تا 128 GB |
| Reset Button | Yes |
| Wireless Standards | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Frequency Range | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Channel پهنای باند | 20/40MHz Support |
| Security | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS |
| Wireless Range | 50m(depend on environment) |
| شرایط عملیاتی | -30 °C ~ 60 °C (-22 °F ~ 140 °F) |
| توان ورودی | 12 VDC ± 25%, PoE (802.3af Class3) |
| توان مصرفی | Max. 5W |
| محافظت از ضربه | IK10 |
| مقاوم در برابر آب و هوا | IP67 |
| محدوده کنترل از راه دور | تا 30m |
| هایک ویژن دوربین مداربسته ابعادs | Φ111 × 82 (4.4” × 3.2”) |
| وزن | 500g (1.1lbs) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.