در انبار موجود نمی باشد
IP IR Cube دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD2420F-IW
دوربین مداربسته کیوب به دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد.
| سنسور فیلم | 3مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1937*1097 پیکسل |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 80 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 241.8*90.4*90.4 میلی متر |
| وزن | 0.64 kg |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.8 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | مجهز به DWDR / مجهز به استاندارد IP67 |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| سایز سنسور | 1/2.8 اینچ |
| کیفیت فیلم | 2.1 مگاپیکسل |
| سایز لنز دوربین مداربسته بولت داهوا | 3.6 میلی متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.