در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا مدل C-HDBW2431RP-ZS از قابلیت PoE با استاندارد 802.3af بهره می برد و با ورودی برق 12 ولت DC و توان مصرفی 15 وات به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته آی پی بولت در اندازه 244.1×79×75.9 mm و وزنی برابر با 0.815 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت عالی و با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا دارای رزولوشن 5 مگاپیکسل 2592×1944 بوده و از سنسور CMOS به قطر 1/3 اینچ بهره می برد. از دیگر ویژگی های این دوربین مداربسته می توان به ویژگی ها WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC اشاره نمود. این دوربین مداربسته بولت دارای حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت بوده و از شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت برخوردار است. این محصول دارای لنز Motorized(-ZS),دستی(-VFS) با فاصله کانونی 2.7 تا 13.5 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 60 متر پشتیبانی می کند. این محصول از پروتکل های HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه دام C-HDBW2431RP-ZS داهوا از کدک های H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) برای فشرده سازی تصاویر و کدک های G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 برای فشرده سازی صدا بهره می برد. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا از طریق رابط اتصال RJ-45 به شبکه متصل می گردد و سازگار با سیستم عالم IOS و Android می باشد.
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| تحت شبکه Input | 64 channel |
| Two-way Talk | 1 channel Input, 1 channel Output, RCA |
| Compression | H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 |
| رزولوشن | 6MP |
| Record بیت ریت | 320مگابیت در ثانیه |
| بیت ریت | 16کیلوبیت در ثانیه~ 20مگابیت در ثانیه per channel |
| Record Mode | دستی, Schedule(Regular(Continuous), MD, Alarm), Stop |
| کابل شبکه | 2 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه) – 1 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه)(for -16P model) |
| PoE | 16 ports (IEEE802.3af/at) (for -16P model) |
| شبکه Function | HTTP, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search(Support داهوا تحت شبکه, DVR, NVS and etc.), P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android |
| اندازه (W×D×H) | 2U, 440 میلی متر×454 میلی متر×95 میلی متر |
| وزن | 0.815 kg |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| لنز | Motorized(-ZS),دستی(-VFS) |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265&H.264 triple-stream |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| اندازه | 244.1×79×75.9 mm |
| سایر مشخصات | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3D DNR,AWB,AGC,BLC، Smart IR ، Mirco SD card 128GB |
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| برد دید در شب | 60 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 15 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
مجتبی آذری مالک تایید شده
به نسبت قیمتش از کیفیت خوبی برخورداره