در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HFW1200BP یک دوربین بولت بوده که با بدنه ای در اندازه 90.4*90.4*241.8 mm تولید شده و با وزنی معادل 620 گرم به بازار ارائه شده است. این دوربین آنالوگ مجهز به لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm و زاویه دید 89.9 درجه بوده و با بهره مندی از مادون قرمز، دارای قابلیت دید در شب با حداکثر برد 30 متر می باشد. این محصول که به عنوان تجهیزات امنیتی به فروش می رسد، دارای رزولوشنی برابر با 1080*1920 پیکسل (2 مگاپیکسل) و با برخورداری از استاندارد ویدیویی PAL، نرخ فریم آن 25 عدد در ثانیه می باشد. خروجی ویدیویی این دوربین امنیتی، BNC یک کاناله می باشد. این دوربین مداربسته آنالوگ بولت دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم بوده و از استاندارد حفاطتی IP67 بهره برده است که نشان می دهد آب در آن نفوذ نکرده و گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. منبع تغذیه این کالا 12 ولت DC بوده و توان مصرفی آن برابر با 4.5 وات می باشد.
| اندازه | 90.4*90.4*241.8 mm |
|---|---|
| وزن | 620 گرم |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| منبع تغذیه | 12V DC |
| توان مصرفی | 4.5 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| زاویه دید | 89.9 درجه |
| دید در شب | دارد |
| برد | 30 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.