در انبار موجود نمی باشد
دوربین امنیتی داهوا مدل یک دوربین بولت بوده که در بازار تجهیزات امنیتی به مشتریان ارائه می شود. این دوربین MotionEye، قابلیت تشخیص حرکت را با استفاده از سنسور ویدیو و اینفرارد داشته و محدوده تشخیص آن تا 10 متر می باشد. این دوربین مداربسته از یک لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm برخوردار بوده و زاویه دید آن 112 درجه می باشد. دید در شب از جمله نکاتی است که همواره مورد توجه خریداران بوده و باید اشاره کرد که این مدل از دوربین مداربسته داهوا با بهره مندی از سنسور مادون قرمز، از این ویژگی برخوردار بوده و برد آن تا 20 متر می باشد. رزولوشن این محصول 1080*1920 پیکسل بوده و فریم ریت آن بر اساس استاندارد PAL ،25 fps است. خروجی های ویدیویی دوربین ME1200BP-PIR شامل 1channel BNC, CVBS هستند که قابل سوئیچ کردن می باشند. بدنه این دوربین مداربسته آنالوگ بولت از آلومینیوم در اندازه 83*72.4*146.6 mm ساخته شده و وزن آن 230 گرم است. این دوربین با بهره مندی از درجه حفاظت IP67، در مقابل نفوذ آب از مقاومت بالایی برخوردار بوده و غبار و خاک را به خود جذب نمی کند. منبع تغذیه این محصول، 12 ولت DC بوده و توان مصرفی آن 4.1 وات می باشد. فناوری به کار رفته در دوربین ، انتقال زمان واقعی در فواصل طولانی را بدون هیچگونه اتلاف داده تضمین کرده و از انتقال با کابل کواکسیال تا 800 متر و با کابل UTP تا 300 متر پشتیبانی می کند.
| اندازه | 83*72.4*146.6 mm |
|---|---|
| وزن | 230 گرم |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| منبع تغذیه | 12V DC |
| توان مصرفی | 4.1 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8 mm |
| زاویه دید | 112 درجه |
| دید در شب | دارد |
| برد دید در شب | 20 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.