یو پی اس APC SRT10KXLI
یوپی اس ها به گونه ای طراحی شده اند که همواره دو منبع انرژی وجود داشته باشد. یکی منبع انرژی اولیه (برق شهر) ودیگری منبعی که در صورت قطع منبع اول وارد مدارمیشود و به آن منبع ثانویه (باتری) گفته میشود.
– Brand: APC
– Dimensions: 26.3 cm x 71.5 cm x 43.2 cm
– Device Type: یو پی اس – rack-mountable / external
– Rack Size : 6U
– Weight: 111.82 kg
– Input Voltag: AC 230 V
– Output Voltage: AC 230 V ± 3%
– Power Capacity : 10 kW / 10000 VA
– Input Connectors : Hardwire 5-wire (3PH + N + G), hardwire 3-wire (1PH + N + G)
– Battery : Lead Acid
– Run Time (Up To): 3.8 min at full load
– Networking : Ethernet 10/100, USB
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1152 |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 430*415*270 mm |
| وزن | 16 kg |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.