بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
یوپی اس یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه (Uninterruptible Power Supply) وسیله ای است که در کنار یک رایانه (یا مصرف کنندهٔ برقی دیگر) نصب می شود و هنگام قطع یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی، امکان ادامهٔ کار در حالت نرمال را برای تجهیزات الکترونیکی فراهم می کند. یو پی اس ها هنگام قطع برق یا افت ولتاژ زمانی که ولتاژ از یک مقدار کمتر شود به طور اتوماتیک منبع تغذیه رایانه را از برق شهر به باتری موجود درون خود تغییر می دهد.
| ابعاد | 432*85*635 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 31.3 کیلوگرم |
| ظرفیت | 3000VA |
| تعداد فاز یوپی اس ای پی سی | تک فاز |
| تکنولوژی | آنلاین |
| ولتاژ ورودی | 230 ولت |
| فرکانس ورودی | 40Hz/70Hz |
| اتصالات ورودی | IEC-320 C20, Schuko CEE 7 / EU1-16P, British BS1363A |
| طول کابل | 2.44 متر |
| ولتاژ خروجی | 230 ولت |
| فرکانس خروجی | 50Hz/60Hz |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.