در انبار موجود نمی باشد
آنالوگ دوربین مداربسته دام هایک ویژن DS-2CE55A2P-N-IRP
دوربین مداربسته دام دوربین های نیمه کروی یا گنبدی شکلی هستند که به صورت دکوراتیو طراحی می شوند و مناسب برای کاربری هایی که نیاز به امنیت نامحسوس دارند، مانند رستوران، فضاهای اداری و یا اماکن مسکونی می باشند. دوربین های دام در حال حاضر تقریبا همه ویژگی های موجود برای یک دوربین مداربسته امنیتی را در یک محفظه گنبدی شکل ارائه می دهند.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| سنسور | 1/2.9 اینجی از نوع CMOS |
| رزولوشن | 6MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| حداقل نور | 0.06 لوکس |
| چراغ LED مادون قرمز | 2 عدد |
| قابلیت روز و شب | ICR |
| قابلیت دید در شب | تا برد 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| پروتکل شبکه | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; v4/v6; QoS; UPnP;NTP; Bonjour; 802.1x; Multicast; ICMP; IGMP; SNMP |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 (10/100Base-T) Port |
| منبع تغذیه | پشتیبانی از با ولتاژ 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 93.7 * Φ106 mm |
| وزن | 0.47 kg |
| سایر مشخصات | WDR |
| نوع اتصال | باسیم (BNC) |
| توان برق مصرفی | 6 وات |
| فشرده سازی ویدئویی از کدک | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| پورت شبکه | ( 1x( RJ-45 (10/100Base-Tfnki |
| بدنه | فلزی |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.