در انبار موجود نمی باشد
IP IR دام دوربین مداربسته هایک ویژن 2CD2712-F
دوربین آی پی، دوربینی که می توان با استفاده از شبکه کامپیوتری مانند WAN، LAN، اینترانت و یا اینترنت آنرا مشاهده و کنترل نمود. با استفاده از یک مرورگر استاندارد وب یا نرم افزار کنترل از راه دور از طریق اتصال به شبکه، کاربران می توانند تصاویر زنده ارسالی از دوربین را از هر مکانی و یا از راه دور مشاهده، ذخیره و بازبینی کنند. دوربین های IP موجود در همان شکل دوربین های معمولی آنالوگ عرضه می شود.
دلایل استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه دام:
دوربینهای تحت شبکه تصویر را در آن واحد اسکن کرده و در نهایت یک تصویر متحرک را بدون نویز نشان میدهند.
امکان برق مصرفی over کابل شبکه یا تامین برق مصرفی دوربین از طریق کابل شبکه
رزولوشن بالای تصاویر
دوربینهای تحت شبکه توانایی تشخیص حرکت یا motion detection دارند
امکان مدیریت آلارم با قابلیت تنظیم حساسیت و موقعیت حرکت در تصویر وجود دارد
انتقال صدا و تصویر و سیتم کنترلی دوربین بر پایه یک کابل شبکه خواهد بود.
دارا ی سیستم صدای دو طرفه جهت ضبط و پیجینگ افراد.
زیرساخت کاملا اقتصادی و قابل انعطاف مبنی بر IP و بدون در نظر گرفتن تعداد دوربین بر روی حداقل یک کابل شبکه.
قیمت دوربین تحت شبکه دام
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.9 اینچ |
| رزولوشن | 3072 * 2048 پیکسل (6 مگاپیکسل) |
| لنز دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| حداکثر برق مصرفی | 4.8 وات |
| ویژگی ها | مجهز به / مجهز به استاندارد 67 |
| اندازه | Φ106 × 94 mm |
| وزن | 750 gr |
| نوع دوربین | دام دوربین تحت شبکه |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs (2592*1520 pixels) |
| Sensor | CMOS |
| Sensor Size | 1/3" |
| Lens Focus | 2.8 میلی متر ~ 12 میلی متر |
| سیگنال نمایش فیلم | PAL/NTSC |
| داهوا دوربین مداربسته توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| IR Distance | 50m |
| Audio Output | 1CH RCA |
| توان مصرفی | <6.3W |
| Signal to noise ratio | > 50dB |
| اندازهs (L x W x D) | 122 x 89 میلی متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.