بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
| اندازه سنسور | 1/2.7 اینچ |
|---|---|
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| اندازه | 47.6*224.9*260 mm |
| وزن | 0.8 kg |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC/ جریان 1.25 آمپر |
| توان مصرفی | کمتر از 5.3 وات |
| توان هر پورت پی او ایی | حداکثر 25.5 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال با قابلیت PoE |
| استاندارد پی او ایی | IEEE802.3at/af |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| وی جی ای | 1080*1920, 1024*720,1280*1280 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.