شرکت Isofoton بزرگترین شرکت تولید کننده سلول های خورشیدی در جهان است. این شرکت طراحی، توسعه، تولید فروش سلول و ماژول های خورشیدی را انجام می دهد و مقر این شرکت در کشور اسپانیا قرار گرفته است.
این شرکت متعهد به توسعه و ارائه جهان با انرژی پاک و تجدید پذیر برای کاهش کمبود انرژی و همچنین تاثیر انسان بر محیط زیست که در بیش از 60 کشور دارای نمایندگی فعال فروش و پشتیبانی می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل برابر 2560×1440 |
| حافظه رم | 128 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| لنز | ثابت M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| برق مصرفی | 4.8 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG |
| فرمت صدا | G.711a / G.711u/ PCM |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| سازگار با | IOS, Android |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 244.1×90.4 mm |
| وزن | 0.85 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| توان مصرفی | 7.4 وات |
| دمای عملیاتی | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| ویژگی ها | Image flip, WDR, 3D DNR, HLC, BLC |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| سیستم عامل سازگار | IOS; Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.