مشخصات باطری یو پی اس tiger سری FM آمپر 18
ظرفیت:12V 18AH
ویژگی ها و مزیتها:
کاربردها:
کمپانی TIGER در سال ۱۹۷۳ در کشور کره جنوبی در جهت تولید انواع باتری خودرو و وسایل نقلیه تاسیس گردید و بعد از گذشت ۸ سال خط تولید باتری یوپی اس را نیز به تولیدات خود اضافه نمود. این شرکت تولید کننده باتری با طول عمر متوسط باشد و با گذشت زمان هدف آن را دارد که خطوط تولیدی خود را برای تولید باتری های با کیفیت بالا گسترش دهد.محصولات این شرکت درحال حاضر به بیش از ۸۲ کشور جهان صادر می گردد و از لحاظ استاندارد های بین الملل توانسته است چندین استاندارد بین المللی را در زمینه تولید باطری از مراکز معتبر دریافت نماید.
باتری یو پی اس تایگر از باتری هایی با طول عمر پایین می باشند و دوام زیادی ندارند. باتری یو پی اس تایگر را می توانید به صورت افقی و عمودی قرار دهید.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2688×1520) |
| حافظه رم | 64 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| برق مصرفی | 4.8 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG |
| فرمت صدا | G.711a / G.711u/ PCM |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, DHCP, DNS, IPV4, NTP, Multicas, ICMP, IGMP |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| سازگار با | IOS, Android |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 70×162.6 mm |
| وزن | 0.244 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.