مشخصات فنی باتری یو پی اس نارادا 6-FM-65B
ظرفیت: 12V 6AH
طول : 350 میلیمتر
عرض : 166 میلیمتر
ارتفاع : 179 میلیمتر
وزن : 21.2 کیلوگرم
طول عمر : 7-4
کشور سازنده : چین
شرکت “نارادا” در سال ۱۹۹۴ در هانگژوی چین تاسیس شد و بعد از طی ۵ سال از فعالیت خود در زمینه تولید باتری های یو پی اس و صنعتی موفق به تصاحب سهم قابل توجهی از بازار گردید. تولیدات NARADA شامل: باتری های یو پی اس با طول عمرهای متفاوت و تولید باتری های مورد نیاز در صنعت همچنین تولید باطری هایی با کیفیت بالا برای زمینه های مختلف می باشد.
کمپانی نارادا در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر روی افزایش کیفیت محصولات گذاشته و امیدوار است در سال های آینده بتواند با اخذ مجوز های معتبر بین المللی سهم بیشتری از بازارهای اروپا و آسیا را در اختیار بگیرد.
| ترمینال تلفن | 64 |
|---|---|
| ترمینال (SLT) تلفن تک خط | 64 |
| ترمینال تلفن سانترال تحت شبکه | 64 |
| ترمینال DSS کنسول | 8 |
| ترمینال سنسور اکسترنال | 16 |
| حداکثر خط شهری (ترانک) | 124 |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1280*720 پیکسل (1 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.5 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به DWDR / مجهز به ICR / مجهز به 2DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| اندازه | 93.4*79.7 mm |
| وزن | 0.35 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.