مشخصات فنی باتری یو پی اس نارادا 6-FM-100P
ظرفیت: 12V 100AH
طول : 330 میلیمتر
عرض : 171 میلیمتر
ارتفاع : 214 میلیمتر
وزن : 30 کیلوگرم
طول عمر : 7-4
کشور سازنده : چین
شرکت “نارادا” در سال ۱۹۹۴ در هانگژوی چین تاسیس شد و بعد از طی ۵ سال از فعالیت خود در زمینه تولید باتری های یو پی اس و صنعتی موفق به تصاحب سهم قابل توجهی از بازار گردید. تولیدات NARADA شامل: باتری های یو پی اس با طول عمرهای متفاوت و تولید باتری های مورد نیاز در صنعت همچنین تولید باطری هایی با کیفیت بالا برای زمینه های مختلف می باشد.
کمپانی نارادا در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر روی افزایش کیفیت محصولات گذاشته و امیدوار است در سال های آینده بتواند با اخذ مجوز های معتبر بین المللی سهم بیشتری از بازارهای اروپا و آسیا را در اختیار بگیرد.
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| تحت شبکه Input | 64 channel |
| Two-way Talk | 1 channel Input, 1 channel Output, RCA |
| Compression | H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 |
| رزولوشن | 6MP |
| Record بیت ریت | 320مگابیت در ثانیه |
| بیت ریت | 16کیلوبیت در ثانیه~ 20مگابیت در ثانیه per channel |
| Record Mode | دستی, Schedule(Regular(Continuous), MD, Alarm), Stop |
| کابل شبکه | 2 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه) – 1 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه)(for -16P model) |
| PoE | 16 ports (IEEE802.3af/at) (for -16P model) |
| شبکه Function | HTTP, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search(Support داهوا تحت شبکه, DVR, NVS and etc.), P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android |
| اندازه (W×D×H) | 2U, 440 میلی متر×454 میلی متر×95 میلی متر |
| وزن | 640 گرم |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| لنز | Motorized(-ZS),دستی(-VFS) |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265&H.264 triple-stream |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| اندازه | 147×101.6×26.1 mm |
| سایر مشخصات | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3D DNR,AWB,AGC,BLC، Smart IR ، Mirco SD card 128GB |
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| برد دید در شب | 60 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 15 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 960 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| سایز هد هارد دوربین مداربسته وسترن دیجیتال | 3.5 اینچ |
| ظرفیت | 12 ترابایت |
| حافظه کش | 256 مگابایت |
| نوع رابط | SATA 6 Gb/s |
| سرعت چرخش | 7200 دور بر دقیقه |
| توان مصرفی در حالت فعال | برابر 6.6 وات |
| توان مصرفی در حالت Idle | برابر 5.6 وات |
| توان مصرفی در حالت استندبای | 0.6 وات |
| درجه حرارت در حالت فعال | از 0 تا 65 درجه سانتیگراد |
| سایر ویژگی ها | قابلیت پشتیبانی همزمان از 64 دوربین HD |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.