در انبار موجود نمی باشد
اینورتر های مخابراتی اگزیم پاور با استفاده از تکنولوژی IGBT-PWM و در ولتاژهای نامی 48/220 ، 24/220 ،110/220 ، و توان نامی تا 3 KVA قابل ارائه می باشد. خروجی بصورت تک فاز و قابلیت کار به صورت تکی (Single ) و دوبل (Double ) با کنترل تمام میکروپروسسوری و همچنین قابلیت تغذیه بارهای غیرخطی با کمترین هارمونیک در ولتاژ خروجی از ویژگی های سیستم های این شرکت می باشند.
امکانات و مشخصات فنی:
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2560×1440 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F2.7 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3 at |
| دمای عملیاتی | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | AGC,HLC,WDR,Day& Night |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه | 130.7×101.7 mm |
| وزن | 0.53 kg |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| استاندارد امنیتی | IP66, IK10 |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.