در انبار موجود نمی باشد
اینورتر های مخابراتی اگزیم پاور با استفاده از تکنولوژی IGBT-PWM و در ولتاژهای نامی 48/220 ، 24/220 ،110/220 ، و توان نامی تا 3 KVA قابل ارائه می باشد. خروجی بصورت تک فاز و قابلیت کار به صورت تکی (Single ) و دوبل (Double ) با کنترل تمام میکروپروسسوری و همچنین قابلیت تغذیه بارهای غیرخطی با کمترین هارمونیک در ولتاژ خروجی از ویژگی های سیستم های این شرکت می باشند.
امکانات و مشخصات فنی:
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل 2688×1520 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 270*410*430 mm |
| وزن | کمتر از 12 kg |
| تعداد خطوط شهری | 4 |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 128 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 64 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 7 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| گوشی تلفن های سازگار | KX-T7000, KX-T7200, KX-T7400, KX-T7600, KX-T7700, سری DT300 |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | 5.5 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 4 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 50 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 4MP/3 MP/1080p/1.3 MP/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 رابط ساتا، حداکثر 6 ترابایت |
| پهنای باند ورودی | 40مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 40مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی / وی جی ای | 1080*1200,1920*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| تعداد دسترسی از راه دور | 64 |
| پورت شهری دستگاه | 6 |
| پورت داخلی دستگاه | 16 |
| ورودی دستگاه | 8 کانال |
| پشتیبانی از رزولوشن دوربین مداربسته | 4MP, 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30, 720p50, 720p60 |
| هارد دیسک | 1 عدد هارد با رابط SATA |
| ظرفیت هارد دیسک | حداکثر 6 ترابایت |
| نرخ انتقال فیلم | 32 کیلوبایت بر ثانیه |
| خروجی فیلم | VGA و MI با کیفیت 1080P |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | 1xRJ-45 10 /100 مگابیت در ثانیه,1xUSB 2.0 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا 55 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.