– گستره ی وسیع ولتاژ ورودی
– گستره وسیع ضریب قدرت بار (مقاومتی، خازنی، القایی)
– عملکرد بدون وقفه
– براشِ کربنی نوع غلتکی با طول عمر بالا
– اعوجاج موج خروجی در حد قابل صرف نظر
– ترانسفورمر ایزوله که می تواند به ورودی یا خروجی کانورتر متصل شود.
– امکان انتخاب آرایش ستاره / مثلث یا مثلث/ ستاره برای ترانسفورمر ایزوله،
حذف هارمونیک ها را ممکن می سازد.
– مدار حفاظت ( اضافه یا کاهش ولتاژ، اضافه جریان با تأخیر در خاموشی)
– بای پس دستی، بریکر نرمال(پایدار) و بریکر بای پس بصورت مکانیکی قفل شده اند.
– پروسه ی اشباع فشار خلأ برای عایق سازی اجزای مغناطیسی از نوع کلاس F و H
– حفاظت در مقابل افزایش ناگهانی ولتاژ (Surge) بصورت گزینه اختیاری موجود هست.
– خروجی های چند گانه و همچنین ولتاژهای دیگر خروجی بصورت گزینه اختیاری موجود هست.
| پیکسل های موثر | 2688(H) x1520(V) |
|---|---|
| RAM/ROM | 256MB/16MB |
| Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.1Lux/F1.4(Color), 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 30m(98ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/ دستی |
| IR LEDs | 2 |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1296×732 |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 40 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 75.4×230.8×152.8 mm |
| وزن | 560 گرم |
| جنس بدنه | فلز |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.