– گستره ی وسیع ولتاژ ورودی
– گستره وسیع ضریب قدرت بار (مقاومتی، خازنی، القایی)
– عملکرد بدون وقفه
– براشِ کربنی نوع غلتکی با طول عمر بالا
– اعوجاج موج خروجی در حد قابل صرف نظر
– ترانسفورمر ایزوله که می تواند به ورودی یا خروجی کانورتر متصل شود.
– امکان انتخاب آرایش ستاره / مثلث یا مثلث/ ستاره برای ترانسفورمر ایزوله،
حذف هارمونیک ها را ممکن می سازد.
– مدار حفاظت ( اضافه یا کاهش ولتاژ، اضافه جریان با تأخیر در خاموشی)
– بای پس دستی، بریکر نرمال(پایدار) و بریکر بای پس بصورت مکانیکی قفل شده اند.
– پروسه ی اشباع فشار خلأ برای عایق سازی اجزای مغناطیسی از نوع کلاس F و H
– حفاظت در مقابل افزایش ناگهانی ولتاژ (Surge) بصورت گزینه اختیاری موجود است.
– خروجی های چند گانه و همچنین ولتاژهای دیگر خروجی بصورت گزینه اختیاری موجود است.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2202*3096 پیکسل (6 مگاپیکسل) |
| لنز | Motorized lens / ثابت iris |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66، پشتیبانی از HD-TVI/AH D/CVI/CVBS |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 107*122 mm |
| وزن | 0.59 kg |
| نوع دوربین | بولت دوربین تحت شبکه |
| داهوا دوربین مداربسته سنسور فیلم | 1/3” 4مگاپیکسل progressive scan CMOS |
| الکترونیکی سرعت شاتر | خودکار/دستی, 1/3(4)s~1/100000s |
| حداقل روشنایی | 0. 1Lux(Color) / 0Lux (IR on) |
| خروجی فیلم | N/A |
| Max. IR LEDs Length | 30m |
| Day/Night | خودکار(ICR) / Color / B/W |
| جبران نور پس زمینه | BLC / HLC / DWDR |
| Privacy Masking | تا 4 areas |
| فاصله کانونی | 2.8 میلی متر |
| زاویه دید H | 92° |
| Corridor Mode | Support |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| توان ورودی | DC12V, PoE |
| Working Environment | -30°C~+60°C |
| Ingress Protection | 67 |
| Vandal Resistance | N/A |
| ظرفیت هارد وسترن دیجیتال | 2 ترابایت |
| نوع رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 64 مگابایت |
| سایز هد | 3.5 اینچ |
| سرعت چرخش | 5400 دور در دقیقه |
| فریم ریت | 15 fps |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.