در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته داهوا مدل C-HFW3541E-AS دارای رزولوشن 5 مگاپیکسل برابر 2592×1944 بوده و لنز تعبیه شده در آن ثابت M12 با فاصله کانونی 2.8 تا 3.6 mm بوده که دید در شب را تا شعاع 50 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته آی پی بولت از کدک فشرده سازی فیلم با فرمت H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG و کدک فشرده سازی صدا با فرمت G.711a, G.711Mu, G726, AAC بهره می برد. این دوربین مداربسته بولت داهوا دارای حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 128 مگابایت می باشد و از رابط اتصال RJ-45 (10/100 Base-T) برخوردار است. دوربین مداربسته تحت شبکه بولت C-HFW3541E-AS از قابلیت با استاندارد 802.3af بهره برده و با ورودی برق 12 ولت DC و توان مصرفی 5.4 وات در دمای عملیاتی -40 تا +60 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا دارای شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 256 گیگابایت بوده و شما می توانید تصاویر ضبط شده را به دستگاه دیگر متصل کنید و تصاویر را با وضح بالایی ببینید.رزولوشن در این مدل 5 مگاپیکسل برابر 2592×1944 بوده و مجهز به لنز ثابت M12 با فاصله کانونی 2.8 تا 3.6 mm است که دید در شب را تا شعاع 50 متر پشتیبانی می کند. این محصول در اندازه 192.7×70.5×66.4 mm و با وزن 0.59 kg تولید شده است و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. سنسور تعبیه شده در این مدل از نوع CMOS به قطر 1/2.7 اینچ می باشد. از دیگر قابلیت های این دوربین مداربسته می توان به WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC اشاره نمود. این دوربین مداربسته آی پی 5 مگاپیکسل بولت داهوا از پروتکل های شبکه HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTP پشتیبانی می کند و سازگار با سیستم عامل IOS و Android می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| اندازه | 192.7×70.5×66.4 mm |
| وزن | 0.59 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 5 مگاپیکسل برابر 2592×1944 |
| لنز | ثابت M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 3.6 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 5.4 وات |
| دمای عملیاتی | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 256 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG |
| کدک فشرده سازی صدا | G.711a, G.711Mu, G726, AAC |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTP |
| سیستم عامل سازگار | IOS; Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.