دوربین مداربسته تحت شبکه بولت های لوک مدل یکی از با کیفیت ترین دوربین مداربسته های با رزولوشن 2 مگاپیکسل است که از لنز وریفوکال با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm بهره برده و مجهز به قابلیت دید در شب می باشد که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در تاریکی شب تا ارتفاع 30 متری را پشتیبانی نماید. این دوربین مداربسته قابلیت پشتیبانی از را داشته و دارای ویژگی 3D DNR و DWDR می باشد و از حداقل روشنایی 0.1 لوکس بهره می برد. دوربین مداربسته تحت شبکه بولت مدل دارای یک پورت شبکه از نوع RJ-45 10M/100M و یک شیار کارت حافظه است که می تواند از کارت حافظه میکرو SD با ظرفیت 128 گیگابایت را پشتیبانی نماید. این محصول از نظر فیزیکی در اندازه 145 × 105 × 105 mm و وزن 1.015 kg تولید شده و با استاندارد امنیتی 67 به بازار ارائه می گردد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| سنسور | 1/3inch progressive scan CMOS |
| رزولوشن | 2MP |
| لنز | varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| حداقل نور | 0.1 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 10M/100M کابل شبکه Port |
| منبع تغذیه | با قابلیت DC12V, + (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 12.9 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 145 × 105 × 105 mm |
| وزن | 1.015 kg |
| سایر مشخصات | BLC/3D DNR/ROI/ دیجیتال WDR، Mirco SD card 128GB |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.