در انبار موجود نمی باشد
دوربین های لوک یک دوربین مداربسته دام تحت شبکه بوده که دارای رزولوشنی برابر با 4 مگاپیکسل با فریم ریت 20fps می باشد. این مدل از دوربین مداربسته های لوک از سنسور فیلم CMOS با اندازه 1/3 اینچ برخوردار بوده و لنز آن از نوع متغیر با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm می باشد. این محصول دارای بدنه ای از جنس پلاستیک و فلز بوده که در اندازه 141*99.6 mm تولید شده و با وزنی برابر با 820 گرم به بازار عرضه شده است. دوربین مداربسته آی پی دام های لوک دارای قابلیت پی او ایی بوده که به واسطه آن، برقی که برای دوربین مورد نیاز می باشد، توسط کابل شبکه که به پورت RJ-45 آن متصل می گردد، تامین می شود. دید در شب یکی دیگر از ویژگی های این دوربین امنیتی بوده که امکان ضبط فیلم در مکان های کم نور یا در شب را فراهم نموده و با وجود فناوری هایی مانند WDR و 3DNR، می توان کاهش سطح نویز تصاویر و تیرگی هایی که در قسمت های مختلف آنها در حالت عادی وجود دارند را به خوبی مشاهد کرد. این دوربین از NAS و کارت های حافظه Micro SD, SDHC, SDXC با حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت پشتیبانی می کند. ولتاژ این دوربین برابر با 12 ولت از نوع DC بوده و حداکثر برق مصرفی توسط آن 10 وات می باشد. این مدل از دوربین مداربسته دام های لوک دارای درجه های امنیتی IP67 و IK10 بوده که نشانگر مقاومت بسیار بالای دوربین در برابر نفوذ غبار و مایعاتی مانند آب بوده و در برابر وارد شدن ضربات شدید، آسیبی به آن وارد نخواهد شد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 5 مگاپیکسل 2592×1944 |
| لنز | متغیر |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 6 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| فاصله کانونی | 2.8 تا 12 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.