بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | DC48V/1.25A |
| توان مصرفی | 4 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 260*224.9*47.6 mm |
| وزن | 0.8 kg |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 4 کانال |
| پورت | تعداد 4 |
| حداکثر رزولوشن | 6 مگاپیکسل |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.264+، H.264 |
| فناوری | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | یک عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | دو عدد USB2 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 80 مگابیت بر ثانیه |
| اندازه سنسور | 1/4 اینچ |
| فاصله کانونی | 4 و 6 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.