دوربین مداربسته بولت محصولی از شرکت های لوک بوده که از فناوری توربو اچ دی در بازار دوربین مدار بسته بهره می برد. لازم است بدانید فناوری توربو اچ دی همان فناوری آنالوگ هستند فقط با این تفاوت که کیفت فیلم فناوری توربو اچ دی بسیار بالاتر از سیستم های آنالوگ قدیمی می باشد. سنسوری که بر روی این دوربین مداربسته بولت های لوک تعیبه شده CMOS می باشد. سنسور فیلم برداری درواقع چشم یک دوربین مداربسته امنیتی به حساب می آید. سنسور فیلم ( سنسور فیلم) وسیله ای است که می تواند تصاویر مرئی را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل نماید. رزولوشن یکی از مهمترین المانهای کیفیت فیلم در تجهیزات ویدئویی است تا جایی که معمولا حتی آن را به عنوان واحد کیفیت فیلم معرفی می کنند. رزولوشن این محصول 3 مگاپیکسل بوده که در تفکیک پذیری تصاویر بسیار موثر می باشد. این دوربین مداربسته آنالوگ بولت دارای لنز ثابت بوده که فاصله ی کانونی آن 3.6، 2.8 و 6 mm است. این لنزهای ثابت لنزهایی هستند كه فاصله كانونی آنها كاملا ثابت بوده و به واسطه فاصله كانونی ثابت عمق و زاویه دید كاملا ثابتی را دارا می باشند.
| Style | داهوا دام دوربین مداربسته |
|---|---|
| Model Number | |
| Lens ( میلی متر) | اختیاری |
| Package وزن | 0.750kg |
| Package Size | 18cm x 18cm x 18cm |
| Technology | Infrared |
| برند Name | داهوا |
| Distance(m) | Max 30m |
| توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| توان مصرفی(W) | <5.6W |
| Sensor | CMOS |
| Alarm Action | FTP Photo,Email Photo,Local Alarm |
| اندازهs (L x W x D)( میلی متر) | 110X95 میلی متر |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| پشتیبانی شده Mobile Systems | iPhone OS,Symbian,Windows Mobile,Android |
| Connectivity | /شبکه Wired |
| پشتیبانی شده Operating Systems | Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Mac os,Windows 8 |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| سنسور | CMOS |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6، 2.8 و 6 mm |
| محدوده سرعت شاتر | 1/25(1/30) s to 1/50,000 s |
| اتصال لنز | M12 |
| تشخیص شب و روز | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل |
| فریم ریت | 18 fps |
| بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه تا 8 مگابیت در ثانیه |
| خروجی ویدئو | آنالوگ |
| میزان دید در شب | تا 20 m |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.