در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه که می تواند تصاویر را از طریق شبکه داخلی و یا اینترنت به هر کجا در همان زمان ارسال کند دوربینی است که تحت شبکه های کامپیوتری کار می نماید. دوربین های مداربسته برای حفاظت از انواع مکان ها و ذخیره اطلاعات و تصاویر بر روی یک حافظه هستند ولی با استفاده از دوربین مداربسته های تحت شبکه (تحت شبکه) شما می توانید از طریق اینترنت از هر جای دنیا کارخانه، خط تولید، اداره، سازمان، کارگاه، خانه و یا هر مکانی را که می خواهید، نظارت کنید.
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| مصرف برق | 5.2 وات |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66 |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 82.6×69.66 mm |
| وزن | 640 gr (bare metal) |
| نوع دوربین | بولت دوربین تحت شبکه |
| Main processor | Ultra high performance processor |
| Sensor نوع دوربین | 1/3 inch CMOS |
| Sensor پیکسل های موثر | 2592×1520 |
| Minimum illumination | 0.001Lux@F1.2 (color mode); 0.001Lux@F1.2 (black and white mode); 0Lux (infrared light on) |
| Maximum infrared distance | 50 meters |
| Day and night conversion | IR-CUT خودکارmatically سوئیچes |
| Scanning method | line-by-line scan |
| Noise reduction | 3D noise reduction |
| Wide dynamic | 120dB |
| Signal to noise ratio | ≥56dB |
| Gain control | دستی / خودکار |
| تعادل رنگ سفید | دستی / خودکار |
| BLC | Support, selectable area |
| Strong light suppression | stand by |
| Lens فاصله کانونی | 3.6 میلی متر / 6 میلی متر / 8 میلی متر / 12 میلی متر |
| Lens interface | M12 interface |
| Aperture control | ثابت |
| Zoom نوع دوربین | focus |
| Field of view | Level 77 ° / 52 ° / 37 ° / 24 ° |
| برق مصرفیed by | DC 12V / POE (-1 support; -6 not پشتیبانی شده) |
| توان مصرفی | 2.16W (normal) / 4.6W (max) |
| Operating temperature | -40 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Working humidity | ≤ 95% |
| Protection class | 67 |
| Shell material | Plastic + metal |
| داهوا دوربین مداربسته Size | 194*96*89 میلی متر |
| Installation method | Support wall mount, hoisting |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.