در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته بولت داهوا مدل C-HFW3441E-SA دارای لنز ثابت focal M12 با فاصله کانونی 2.8 تا 3.6 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 50 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه دام از کدک های H.265, H.264, H.264H, H.264B; MJPEG برای فشرده سازی فیلم و کدک های G.711a, G.711Mu, G726, AAC برای فشرده سازی صدا بهره می برد . این محصول یک دوربین مداربسته با شکل ظاهری بولت در اندازه 192.7×70.5×66.4 mm بوده که در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز می توانید خریداری کنید. این دوربین مداربسته بولت دارای یک سنسور CMOS به قطر سنسور 1/3 اینچ بوده و از رزولوشن 4 مگاپیکسل برابر 2688 × 1520 بهره می برد که با کیفیت بهتری تصاویر را به نمایش می گذارد. دوربین مداربسته آی پی بولت C-HFW3441E-SA از ورودی برق 12 ولت DC با توان مصرفی 5.4 وات برخوردار است و در دمای عملیاتی -40 تا +60 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. قابلیت با استاندارد 802.3af از دیگر ویژگی ها این مدل می باشد که از پروتکل های شبکه HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTP نیز پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا دارای شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 256 گیگابایت، حافظه رم 128 مگابایت و حافظه رام 512 مگابایت می باشد. این محصول سازگار با سیستم عامل IOS و Android بوده و از رابط اتصال RJ-45 (10/100 Base-T) برای متصل شدن به شبکه بهره می برد. از دیگر قابلیت های این مدل می توان به 3D DNR, WDR, HLC, BLC, Day/Night و استاندارد امنیتی 67 اشاره نمود. محدوده تنظیم این دوربین مداربسته در حالت چرخش عمودی 90 درجه و چرخش افقی 360 درجه می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| اندازه | 192.7×70.5×66.4 mm |
| وزن | 0.59 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل برابر 2688 × 1520 |
| لنز | ثابت focal M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 3.6 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 5.4 وات |
| دمای عملیاتی | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 256 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265, H.264, H.264H, H.264B; MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a, G.711Mu, G726, AAC |
| ویژگی ها | 3D DNR, WDR, HLC, BLC, Day/Night |
| حافظه رم | 128 مگابایت |
| حافظه رام | 512 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTP |
| سیستم عامل سازگار | IOS; Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.