دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا مدل از لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm بهره برده و حسگر فیلم آن از نوع CMOS با رزولوشن 4 مگاپیکسل می باشد و با حداقل روشنایی 01.0 لوکس می تواند تصاویر را نمایش دهد. این دوربین مداربسته دارای منبع تغذیه ای با ولتاژ 12 ولت از نوع DC است و با پشتیبانی از قابلیت PoE می تواند برق و دیتا را از طریق کابل و پورت شبکه انتقال دهد و با حداقل توان مصرفی 4.8 وات به خوبی کار می کند. دوربین مداربسته تحت شبکه دام مدل از بدنه فلزی همراه با پلاستیک مقاوم و مستحکم ساخته شده و با بهره گیری از استاندارد امنیتی 67 از مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار و نفوذ آب برخوردار است و براحتی می توانید آن را در محیط های بیرونی نصب نمائید. این محصول به قابلیت دید در شب مجهز شده که امکان رویت تصاویر در تاریکی شب تا برد 30 متر را با کیفیت عالی ارائه می دهد و دارای ویژگی BLC, DWDR, HLC می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | 1/2.7inch Progressive CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 ~ 3.6 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 12.95 وات |
| ویژگی های دوربین مداربسته داهوا | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | Ø 109 x 85.5 mm |
| وزن | 0.35 kg |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه دوربین مداربسته داهوا | 72*80*212.8 mm |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| حداقل روشنایی | 01.0 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265/H.264/H.264B/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک فشرده سازی صوتی | – |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC با قابلیت PoE/IEEE 802.3af |
| حداقل توان برق مصرفی | 4.8 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| سایر مشخصات | BLC, DWDR, HLC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.