IP پاناسونیک
دستگاه مرکز تلفن سانترال دارای ظرفیت حداکثر 180 پورت جمع خطوط ورودی شهری و خروجی و خط داخلی امکان حداکثر 112 خط ورودی شهری و خروجی 176 خط داخلی را دارد و امکان متغیر بودن ظرفیت دستگاه سانترال با انتخاب کارتهای ورودی شهری و خروجی خطوط داخلی را برای شما فراهم می کند و همچنین نمایش شماره شخص تماس گیرنده به صورت پیش فرض و بدون نیاز به نصب کارت بر روی تلفن های مدیریتی و آنالوگ پاناسونیک را دارد. پشتیبانی از کارتهای داخلی آنالوگ 24 پورت بر روی دستگاه جهت بالا بردن ظرفیت و از خطوط ایوان PRI 4 یا 5 رقمی در صورت نصب کارت پشتیبانی می کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~13.5 mm |
| زوم اپتیکال | 5 برابر |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 12.95 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/G.711Mu/AAC/G.726 |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 273.2*95.0*95.0 mm |
| وزن | 1.11 kg |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.