دوربین مداربسته آنالوگ دام های لوک مدل دارای استاندارد IP66 بوده که برای جلوگیری از ورود آب و گرد غبار به داخل بدنه دوربین مقاوم می باشد. این دوربین مداربسته آنالوگ دام از کارکرد در دمای -40 تا 60 درجه سانتی گراد و تا 90% رطوبت محیطی برخوردار است. دوربین مداربسته آنالوگ دام های لوک دارای رزولوشن 4 مگاپیکسل (2560×1440 پیکسل) و سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ می باشد. این دوربین مداربسته آنالوگ دام مجهز به لنز متغییر با فاصله کانونی 2.8 تا 3.6 mm است که دید در شب را تا شعاع 40 متر پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته آنالوگ دام مدل از ورودی برق 12 ولت POE از نوع DC و سیستم سیگنال PAL / NTSC بهره می برد. این محصول در اندازه 130×143 mm و با وزن 630 گرم تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم و مستحکم به فروش می رسد.
| اندازه | 270*410*430 mm |
|---|---|
| وزن | 2330 g |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | 65 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 4 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 50 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 8MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1200*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1200*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پهنای باند ورودی | 40مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 80مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1120 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| نوع دوربین | اسپید دام تحت شبکه |
| اندازهs | 205*226 میلی متر |
| CPU | Multimedia SoC (System-on-Chip) |
| Flash | 256 MB |
| RAM | 512 MB |
| Sensor | 2-مگاپیکسل CMOS |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2560×1440 پیکسل) |
| Zoom Lens | 18x |
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 3.6 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.