| دوربین | |
|---|---|
| سنسور | CMOS |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | متغیر |
| فاصله کانونی | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| فریم ریت | 30 fps |
| بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه تا 8 مگابیت در ثانیه |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45, 1xComposite Output |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 32 کاربر |
| ذخیره ساز شبکه | پشتیبانی از NAS (NFS, SMB/CIFS) و کارت حافظه Micro SD/SDHC/SDXC (با حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت) |
| ویژگی های دیگر | DWDR, 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| اندازه | 260x222x45 mm |
| وزن | 1 kg |
| جنس | پلاستیک و فلز |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| استاندارد پی او ایی | 802.3af |
| ولتاژ و شدت جریان پی او ایی | 36 تا 57 ولت، 0.2 تا 0.35 آمپر |
| توان مصرفی پی او ایی | حداکثر 12 وات |
| توان مصرفی | 12 وات |
| درجه حفاظت | IP67, IK10 |
| ورودی دوربین ها | 8 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 2 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A ،CVI ،CVBS ،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین ها | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 1080p lite/ 720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.