در انبار موجود نمی باشد
دی وی آر ( DVR ) یا دستگاه ضبط دیجیتال تصاویر ویدئویی دستگاهی است که تصاویر آنالوگ را از دوربین مداربسته دریافت می کند و بعد از تبدیل آنها به تصاویر دیجیتال آنها را ضبط و نمایش می دهد.
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR Audio Input | 4-ch |
|---|---|
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 8-ch,BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω)connection |
| Support AHD input | 720P/25Hz, 720P/30Hz |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | 4-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه-10 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 3MP/1080P/720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 8-ch |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P,DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS,ONVIF |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| پروتکل شبکه | 1; 10M / 100M / 1000M self-adaptive کابل شبکه interface |
| رابط یو اس بی | 1 USB 2.0 Interface |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.