در انبار موجود نمی باشد
توربو اچ دی بولت دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE16C2T-VFIR3
دوربین مداربسته بولت دوربین هایی در شکل و اندازه های مختلف و مناسب برای هر محیطی طراحی شده اند و بیشترین مصرف یا کارایی آنها در محیطهای خارجی میباشند اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. مهمترین ویژگی این دوربین های مداربسته ضد آب و گرد وخاک بودن آنهاست و تمامی این دوربین های مداربسته دید در شب میباشند .
| دوربین | |
|---|---|
| سنسور | CMOS |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264/H.264+/MJPEG |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| فریم ریت | 20 fps |
| بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه تا 8 مگابیت در ثانیه |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45 |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 32 کاربر |
| ذخیره ساز شبکه | پشتیبانی از NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| ویژگی های دیگر | DWDR و 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| اندازه | 110*93.2 mm |
| وزن | 350 گرم |
| جنس | پلاستیک و فلز |
| منبع تغذیه | 12VDC, 0.4 A |
| استاندارد پی او ایی | 802.3af |
| ولتاژ و شدت جریان پی او ایی | 36 تا 57 ولت، 0.1 تا 0.2 آمپر |
| توان مصرفی پی او ایی | حداکثر 6.5 وات |
| توان مصرفی | 5 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.