داهوا DVR HCVR7416L
دستگاه DVR را میتوان به ساده ترین نحو بعنوان سرور سیستم مداربسته آنالوگ معرفی کرد. در سیستم مداربسته آنالوگ، دوربین های مداربسته به دستگاه دی وی آر متصل می شوند و از طریق این دستگاه ضبط ، پخش یا انتقال تصاویر ممکن خواهد بود. از طریق دستگاه DVR میتوان تصاویر دوربین های مداربسته را (توسط هارد دیسک نصب شده در دستگاه) ضبط و مجددا بازبینی یا پشتیبان گیری کرد. با اتصال دستگاه DVR به نمایشگر شما می توانید فیلم تمامی دوربین ها را به صورت یکپارچه در یک صفحه ببینید. DVR به شما این امکان را میدهد که تصاویر را به نحوه دلخواه خود تنظیم کنید. این تنظیمات شامل تنظیمات نور و رنگ، تنظیمات نوع و زمان بندی ضبط خواهد بود. از طریق پورت LAN موجود بر روی دستگاه DVR شما می توانید تصاویر دوربین های خود را به محیط شبکه کامپیوتری وارد کرده و یا آنها را از طریق اینترنت ببینید. از طریق پورت RS485 موجود بر روی دستگاه DVR شما می توانید دوربین های گردان یا دوربین های زوم را کنترل کنید.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 96 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 256 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی تحت شبکه | 128 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 5 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 89*96*194 mm |
| وزن | 0.69 kg |
| سری | |
| پارت نامبر | |
| ظرفیت | |
| رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256MB |
| سرعت چرخش دیسک | 7200 دور در دقیقه |
| حداکثر نرخ انتقال پایدار | 210MB/s |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 25 fps |
| برد دید در شب | 80 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | <11.7W (Without HDD) |
| قطر سنسور دوربین مداربسته داهوا | 1/2.8 اینچ |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI, 1 VGA |
| Multi-screen Display | 1/4/8/9/16 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 4 SATA III Port, تا 6 TB ظرفیت for each HDD |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| USB | 2 USB Ports (1 USB2.0, 1 USB3.0) |
| RS232 | 1 Port, for PC Co میلی مترunication and Keyboard |
| RS485 | 1 Port, for PTZ Control |
| داهوا NVR توان ورودی | AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz |
| اندازهs | 1.5U, 440*411.1*76 میلی متر |
| Net وزن | 4.5 kg (without HDD) |
| Gross وزن | 7 kg(without HDD) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.