دستگاه دی وی آر داهوا مدل XVR1B08، از دیگر مدل های سری کوپر (Cooper) شرکت داهوا می باشد که از بدنه ای با اندازه 192x197X41 میلی متر و وزن یک kg با در نظر گرفتن وزن هارد است. این دستگاه از یک هارد نوع SATA با ظرفیت حداکثر 6 ترابایت پشتیبانی می کند که در صورت نبودن هارد روی دستگاه وزن آن 540 گرم خواهد بود. این دستگاه ضبط کننده ویدیویی داهوا XVR1B08 مجهز به 8 کانال BNC برای ورودی ویدئو می باشد و خروجی فیلم با استفاده از پورت HDMI و VGA صورت می گیرد.
دستگاه دی وی آر داهوا مدل XVR1B08، از پورت های USB2.0 و RJ-45 هم بهره مند بوده و از دوربین های TVI, CVI, AHD, آنالوگ و IP پشتیبانی خواهد کرد. خروجی فیلم این دستگاه دی وی آر 8 کانال می باشد و از گوشی های هوشمند آی فون، آی پد و اندروید پشتیبانی می کند.
اندازه دستگاه: 192x197X41 میلی متر
وزن:
وزن خالص دستگاه با هارد: 1 kg
وزن بدون هارد: 540 گرم
ورودی ویدئو: 8 کانال
خروجی ویدئو: 4 کانال
ورودی صدا: دارد (1 عدد)
هارد دیسک:
تعداد هارد قابل پشتیبانی: 1 هارد SATA
حداکثر ظرفیت یک هارد دیسک: 6 ترابایت
خروجی فیلم: HDMI ،VGA
نوع فشرده سازی ضبط: H.265+/H.265
پشتیبانی از رزولوشن ویدئویی: 1920×1080 پیکسل، 1280×1024پیکسل، 1280×720 پیکسل
پشتیبانی از پروتکل های: TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS
منبع تغذیه: 12 ولت 1.5 آمپر با جریان AC
حداکثر مصرف برق: 10 وات
تعداد کابر قابل پشتیبانی: 128 عدد
پشتیبانی از گوشی های هوشمند: iPhone (آی فون), iPad (آی پد), Android (اندروید)
پشتیبانی از دوربین های: TVI, CVI, AHD, آنالوگ, IP
پشتیبانی از سیستم عامل های: IOS، ویندوز، اندروید
سیستم عامل: LINUX
پهنای باند ورودی: حداکثر 48 مگابیت بر ثانیه
دمای محیط: -10 تا +45 درجه سانتی گراد
دارای گواهینامه های: CE: CE-LVD: EN 60950-1,IEC 60950-1 CE-EMC: EN 61000-3-2، EN 61000-3-3، EN 55032، EN 55024، EN 50130
پورت:
1xRJ-45 10/100مگابیت در ثانیه
2x USB 2.0
1xHDMI
1xVGA
لیست قیمت دستگاه دی وی آر DVR
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2688*1520 پیکسل) |
| لنز | M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66، پشتیبانی از HD-TVI/AH D/CVI/CVBS |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 256.4×83.3×78.2 mm |
| وزن | 605 گرم |
| نوع دوربین | بولت دوربین تحت شبکه |
| داهوا دوربین مداربسته سنسور فیلم | 1/3” 4مگاپیکسل progressive scan CMOS |
| الکترونیکی سرعت شاتر | خودکار/دستی, 1/3(4)s~1/100000s |
| حداقل روشنایی | 0. 1Lux(Color) / 0Lux (IR on) |
| خروجی فیلم | N/A |
| Max. IR LEDs Length | 30m |
| Day/Night | خودکار(ICR) / Color / B/W |
| جبران نور پس زمینه | BLC / HLC / DWDR |
| Privacy Masking | تا 4 areas |
| فاصله کانونی | 2.8 میلی متر |
| زاویه دید H | 92° |
| Corridor Mode | Support |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| توان ورودی | DC12V, PoE |
| Working Environment | -30°C~+60°C |
| Ingress Protection | 67 |
| Vandal Resistance | N/A |
| ظرفیت هارد وسترن دیجیتال | 2 ترابایت |
| نوع رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 64 مگابایت |
| سایز هد | 3.5 اینچ |
| سرعت چرخش | 5400 دور در دقیقه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.