در انبار موجود نمی باشد
دستگاه دی وی آر داهوا XVR7208/16A-4KL-X از پروتکل های HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, Wi-Fi, 3G/4G, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm Server, P2P,IP پشتیبانی می کند. این دی وی آر از 4 عدد هارد HDD با رابط SATA و ظرفیت 10 ترابایت بهره برده و دارای خروجی HDMI و VGA می باشد. دستگاه دی وی آر 16 کانال XVR7208/16A-4KL-X از دو پورت USB 3.0، یک پورت USB 2.0، یک پورت RS485 و یک پورت RJ-45 بهره می برد. این دستگاه دی وی آر داهوا با کدک های H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264 قادر به فشرده سازی تصاویر می باشد. این دستگاه DVR دارای منبع تغذیه 100 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز با برق مصرفی 16.7 وات بوده که در دمای عملیاتی -10 تا +55 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. این دی وی آر از فناوری دوربین مداربسته HDCVI, AHD, TVI, CVBS, IP با رزولوشن های 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 4M-N, 1080P, 720P, 960H, D1, CIF پشتیبانی می کند. این دستگاه دی وی آر داهوا با پهنای باند ورودی 320 مگابیت در ثانیه قادر به انتقال داده ها می باشد و در اندازه 375×287×53 mm و با وزن 3.2 kg در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی به فروش می رسد.
| اندازه | 375×287×53 mm |
|---|---|
| وزن | 3.2 kg |
| ورودی دستگاه | 16 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | HDCVI, AHD, TVI, CVBS, IP |
| قابلیت پشتیبانی از رزولوشن های | 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 4M-N, 1080P, 720P, 960H, D1, CIF |
| پهنای باند ورودی | 320 مگابیت در ثانیه |
| کدک های فشرده سازی تصاویر | فرمت های H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط اتصال | 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xRS485, 1xRJ-45 |
| هارد دیسک | 4 عدد هارد HDD با رابط SATA و ظرفیت 10 ترابایت |
| منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز |
| برق مصرفی | 16.7 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| سازگار با سیستم عامل | iPhone, iPad, Android |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد IEEE802.3at/af |
| خروجی | 1xHDMI, 1xVGA |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, Wi-Fi, 3G/4G, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm Server, P2P,IP |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.