DVR دستگاهی است که تصاویر آنالوگ را از دوربین دریافت کرده و پس از تبدیل آنها به اطلاعات دیجیتال آنها را ضبط می کند. وضعیت نرم افزار انتقال فیلم دوربین مداربسته یکی از نکات مهم هنگام انتخاب دستگاه دی وی آر است. دستگاه های متفاوت از نرم افزار های انتقال فیلم مختلفی پشیبانی می کنند. قابلیت ها و توانایی های این نرم افزار ها با هم متفاوت است. برای نشان دادن اندازه تصاویر ضبط شده در دستگاه های DVR عموما از قالب های رزولوشن تلویزیونی استفاده می شود. اندازه فیلم نقش زیادی در ضبط جزئیات فیلم دارد. طبیعتا هر چه اندازه فیلم ضبط شده بزرگتر باشد شما میتوانید جزئیات بیشتری را بازیابی کنید.
| Interface | 1 HDMI ,1 VGA SPOT(configurable) |
|---|---|
| رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| Trigger Events | Recording, PTZ, Tour, Alarm Out, Video Push, Email, FTP, Snapshot, Buzzer and Screen Tips |
| داخلی HDD | 2 SATA Ports, تا 6TB ظرفیت for each disk |
| توان ورودی | DC12V/4A |
| توان مصرفی | <15W (Without HDD) |
| اندازهs | 1U, 375 میلی متر×285 میلی متر×55 میلی متر (14.7" x 11.2" x 2.2") |
| Net وزن | 2.35kg (5.2 lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 3.2kg (7.05lb) |
| Installation | Desktop installation |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.